Read Kärbeste Jumal/Mereristsed (Lord of the Flies/Rites of Passage) by William Golding Free Online


Ebook Kärbeste Jumal/Mereristsed (Lord of the Flies/Rites of Passage) by William Golding read! Book Title: Kärbeste Jumal/Mereristsed (Lord of the Flies/Rites of Passage)
The size of the: 14.72 MB
Edition: Eesti Raamat
Date of issue: 1989
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: William Golding
Language: English
Format files: PDF

Read full description of the books:

"Kärbeste Jumal" polnud iseenesest kaugeltki halb raamat, möönan seda. Tegelased olid arhetüüpsed ning küllap võib juhtunust teha laiemaid järeldusi nii inimloomuse kui ka ühiskonna toimise kohta. Aga et see kõik pidi võtma just kamba poisikeste sõjakate saareseikluste vormi... no ei haaranud kaasa, tee või tina.
"Mereristsed" oli hoopis teine tera. Suurem osa raamatust oli väga hea, aga lõpupoole kippus natuke ära vajuma. Tekst oli kirjutatud täielikult ajastutruus stiilis. Ka siin oli laeva suletud läbilõige ühiskonnast ning paljastusid tavapärased jõujooned. Tegelased olid vastuolulised ja keerukad, nende motiivid enamasti komplitseeritud- autor ei lihtsustanud midagi. Tegi haiget, kui julmad võidakse mõnikord kellegi vastu olla ning kui valesti ja võõriti võime kaasinimesi mõista. Enamasti me tegelikult ju ei soovigi aru saada, ei tunne tõeliselt huvi, vaid püüame lihtsalt iseendast paremat muljet jätta ja ennast paremini tunda, kas või kellegi teise arvelt.

Read Ebooks by William GoldingRead information about the author

Ebook Kärbeste Jumal/Mereristsed (Lord of the Flies/Rites of Passage) read Online! Sir William Gerald Golding was a British novelist, poet, and playwright best known for his 1954 novel Lord of the Flies. He was awarded the Booker Prize for literature in 1980 for his novel Rites of Passage, the first book of the trilogy To the Ends of the Earth. He was awarded the Nobel Prize for Literature in 1983 and was knighted in 1988.

In 2008, The Times ranked Golding third on their list of "The 50 greatest British writers since 1945".


Ebooks PDF EpubAdd a comment
Read EBOOK Kärbeste Jumal/Mereristsed (Lord of the Flies/Rites of Passage) by William Golding Online free

Download PDF: krbeste-jumalmereristsed-lord-of-the-fliesrites-of-passage.pdf Kärbeste Jumal/Mereristsed (Lord of the Flies/Rites of Passage) PDF