• PER NJE PASTRIM PERFEKT !
  • PER NJE PASTRIM PERFEKT !
  • PER NJE PASTRIM PERFEKT !

Produktet Tona

Ofrojme produkte cilesore Italiane teresisht BIO pa permbajtje aciditeti, apo lendesh te ndryshme kimikate, jane gjithnje ne mbrojtje te natyres dhe shendetit qe te sigurohet nje pastrim perfekt :)

me shume» 

Kush jemi ne

Ital-Detergente eshte nje firme Italiane, teresisht me produkte profesionale pastrimi per cdo lloj objekti si bare, restorante, shkolla, spitale, biznese, etj..Me nje game te gjere produktesh :)

me shume » 

Cmimet me te mira

Fale cmimit, cilesise dhe korekteses ne shpejtesine e furnizimit te klientit ne cdo kohe, na ben me te vendosur per te arritur qellimet tona. Aktualisht mbulojme mbi 30% te tregut ne mbare Shqiperine

me shume » 

Ital Detergente eshte nje kompani qe operon prej 4 vitesh ne sektorin e pastrimit me nje mbulim mbi 30 % te teritorit te Shqiperise me nje klientele qe rritet cdo dite. 

Kontakto me ne

Don Bosko, 100 m para Vizion plus, Tirana
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mobile: +355 66 40 4444 7
www.italdetergente.com